KONST / Litografier / Färglitografier 16737123
nr 1673 7123
Bo E Lundquist
(f. 1937), Sverige
Färglitografier, 3 st, Signerade, yttermått inklusive ram: 82x58 cm
Bo E Lundquist, svensk målare född i Rättvik 1937.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 20 januari 2025
kl 18:38:03
20/1 16:58:21